Kullanım Şartları

Son Güncelleme: 23 Şubat 2018

Giriş

İmei Değiştirme İşlemi T.C Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Web Sitemiz Sorumlu Değildir. Bu Sitede Sadece İmei Ve SN Bozulmuş Cihazlar İçin ''İmei Ve SN Repair ''Düzeltme Konusunda Bilgiler Ve Dosyalar Verilmektedir.

WwW.TimurGsm.Com'a Hoş Geldiniz WwW.TimurGsm.Com   web sitesine   ve ilgili alt alanlarına, sitelerine, hizmetlerine ve araçlarına ("Site") erişiminizi ve kullanımınızı düzenleyen şartlar ve koşullar . Bu hüküm ve koşulları (buradaki bağlantılı bilgiler dahil) kabul ederek ve Siteyi kullanarak, bu hüküm ve koşullara WwW.TimurGsm.Com   ("biz", "biz" veya " WwW " ile uymayı kabul ettiğinizi beyan edersiniz . Siteyi kullanımınızla ilgili olarak TimurGsm.Com ") (" Kullanıcı Sözleşmesi "). Bu Kullanıcı Anlaşması kabul edildiğinde etkilidir. Bu Kullanıcı Sözleşmesine bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Siteye erişmeyin, kayıt olmayın veya kullanmayın.

Siteye üye olmadan ya da devam etmeden önce, bu Kullanıcı Sözleşmesini ve WwW.TimurGsm.Com Gizlilik Politikasını ("Gizlilik Politikası") okumalı, kabul etmeli ve kabul etmelisiniz . Bu Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okumalı ve bu Kullanıcı Sözleşmesinde adı geçen tüm bağlantılı bilgilere erişmeli ve bunlara erişmelisiniz , çünkü bu bilgiler WwW.TimurGsm.Com kullanıcısı olarak sizin için geçerli olan diğer hüküm ve koşulları içerir . Gizlilik Politikası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu tür bağlantılı bilgiler bu Kullanıcı Sözleşmesine atıfta bulunularak dahil edilmiştir.

Hesabınız ve Kayıt Yükümlülükleri

Siteye üye olduğunuzda, belirli bilgileri vermeniz ve bu Sitede kullanılmak üzere bir kullanıcı adı ve şifre kaydetmeniz istenecek veya istenecektir.

  • Doğru, doğru, güncel ve eksiksiz olması için Kayıt Verilerini koruyacak ve derhal güncelleyeceksiniz. Doğru olmayan, yanlış, güncel veya eksik olmayan veya WwW.TimurGsm.Com’un herhangi bir bilgi vermemesi durumunda, bu bilgilerin doğru olmadığından, yanlış, güncel veya eksik olduğundan veya bu Kullanıcı Sözleşmesine uygun olarak doğrulanmadığından şüphelenmek için makul nedenleri vardır. WwW.TimurGsm.Com'un bu Kullanıcı Sözleşmesine veya yasaya uygun olarak başka hak ve hükümlerine halel getirmeksizin, WwW.TimurGsm.Com   , Siteye ve / veya Siteye üyeliğinizi süresiz olarak askıya alma, sınırlandırma veya geri çekme hakkına sahiptir.
  • WwW.TimurGsm.Com   (tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda), gerekli gördüğü her türlü soruyu yapabilir (doğrudan veya üçüncü bir taraf aracılığıyla) ve doğrulama için sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere daha fazla bilgi veya belge sağlamanızı isteyebilir. kimliğiniz ve / veya finansal araçlarınızın mülkiyeti. Yukarıda belirtilenleri sınırlamadan, bir işletme kuruluşuysanız veya bir işletme kuruluşu adına kayıtlıysanız, bu tür bilgi veya belgeler ticari lisansınızı, sizin adınıza hareket etme yetkisini gösteren diğer kuruluş belgelerini ve / veya belgeleri içerebilir. Bu   tür talepler üzerine WwW.TimurGsm.Com'a herhangi bir bilgi ve / veya belge sağlamayı kabul edersiniz . Kabul etmiyorsan, WwW.TimurGsm.Com 'u onaylar ve kabul edersin.  Yükümlülük olmadan Siteye ve / veya Siteye üyeliğinizi sınırlayabilir, askıya alabilir ya da çekebilirsiniz. Onaylanmayan / doğrulanmamış hesapları veya uzun süre etkin olmayan hesapları da iptal etme hakkımız saklıdır.
  • WwW.TimurGsm.Com 

Devam kendi Hizmet Şartlarını yaz

Gerçek Hizmet Şartları, senaryoyu canlı modda kullanan web sitesine bağlıdır, her web sitesinin kendi politikalarını yazması ve içermesi gerekir.

WwW.TimurGsm.Com 

oppo Firmware, Huawei Softboard, Boardsoft, Samsung Firmware, HTC Firmware, Huawei Firmware, Motorola Firmware, Zte Firmware, Gionee, OnePlus, InFocus, Panasonic, Sony, Coolpad, LG,Karbonn, Asus, Infinix, Intex, Lava, Itel, Google, Blackberry, Swipe, Meizu, LeEco, Motorola, Lyf, Oppo, Doogee, VOTO, XOLO, Trio, Videocon, IBall, Vernee, Ulefone, Billion, Comio, Gfive, Alcatel, Good One, Ziox, Reach, Sansui, M-Tech, Turing, BLU, Oukitel, Lephone, Philips, Black Bear, Datawind, Bluboo, Forme, Dami, Razer, Yxte, Samsung Combination, combination Frp, combination huawei, TimurGsm.com, Huawei imei Repair, gsmdevi, Softboard Firmware, Huawei firmware, ios Firmware, Phone Firmware, Phone Repair imei, General mobile imei, unbrick phone, Huawei 9.0 imei repair, gsmdevi, Samsung Firmware, Firmware Samsung, All Samsung Firmware, Original Firmware, HTC Firmware, HTC Downloads, HTC ROM, Samsung Rom, Four Flash Files, Dead Mobile Maintenance, Mobile Failure, Mobile Rom, Rom Download, Download Firmware, Firmware For Mobile, Firmware, Software, Cell-phone, Mobile, Tablet, iPhone, HTC, Nokia, BlackBerry, Box, Flash, İmei Repair, Free Firmware, Combination, Huawei Repair, Huawei İmei Repair, Samsun İmei Repair, Firmware Download, Stockrom Download, Stockrom, Huawei Frp, Samsung Frp,Frp File, Combination Frp, Tablet Firmware, Huawei Boardsoft, Samsun Reset Frp, Mi Firmware, Xiaomi Firmware, Oppo Firmware, Vivo Firmware, Türkiye Gsm Forum

Site Online Sayisi: 37
Site Toplam Goruntulenme Sayisi: 42455